mail 512 811 439 mail biuro@tir-cng.pl
mail Ul. Czarnkowska 26, 60-415 Poznań

Firma

Firma Instal Gaz Truck to jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujących się montażem i serwisem  instalacji gazowych. Początki firmy sięgają 1999r. kiedy została założona firma Instal Gaz a do dnia dzisiejszego przekonwertowanych na zasilanie gazowe łącznie zostało przeszło aż 12000  pojazdów. Od początku działalności zajmujemy się wyłącznie montażem, serwisem oraz szkoleniami z montażu instalacji gazowych CNG/LPG we wszystkich pojazdach co gwarantuje z naszej strony dużą fachowość i doświadczenie.

Głównym profilem działalności naszej firmy jest montaż systemów gazowych CNG w pojazdach ciężarowych powyżej 7.5 tony.

Najważniejsza jest jednak dla nas w pełni profesjonalna obsługa klienta i jak najlepsze wykonanie usługi. Dzięki fachowej wiedzy, wykształceniu oraz uczestnictwie w  kursach i szkoleniach, organizowanych przez producentów i dystrybutorów instalacji gazowych, bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje, a co za tym idzie jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami technicznymi.

Specjalnie przez nas wyselekcjonowane instalacje gazowe spełniają wszelkie wymogi polskiego prawa oraz posiadają potwierdzone certyfikaty i homologacje. Oferujemy odpowiednio dobrane instalacje CNG/LPG do wszystkich marek i typów pojazdów. Nasi wykwalifikowani pracownicy, z wieloletnim doświadczeniem teoretycznym jak i praktycznym gwarantują najwyższe standardy montażu.

Siedziba

Instal Autogaz
ul. Czarnkowska 26, 60-415 Poznań, Polska
NIP: 6652182355

biuro@tir-cng.pl

 

Oddział Poznań -
punkt montażowy / serwisowy
Ul. Czarnkowska 26, 60-415 Poznań, Polska
 

Oddział Leszno -
punkt serwisowy
Ul. Myśliwska 4, 64-100 Leszno, Polska
 

0048 512 811 439

 

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INSTAL GAZ TRUCK w celu przygotowania dla mnie aktualnych ofert.

© Copyright Instal Gaz Truck

Tworzenie stron i pozycjonowanie ACTIVATE

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close